| Gewicht | 0.055 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Type rand | Chamfered |
| Lengte | 1.650in |
| Type materiaal | 9310 Nickel Carbon Steel Alloy |
| Buitendiameter | .748in |
| Buitendiameter Alt | 18.9992mm |
| Serie | 93 Series |
| Wanddikte | 0.140in |
| Wand Type | Straight |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |