
€34.56
| Gewicht | 0.053 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Land van herkomst | USA |
| Type rand | Chamfered |
| Lengte | 2.050in |
| Type materiaal | 9310 Nickel Carbon Steel Alloy |
| Buitendiameter | .630in |
| Buitendiameter Alt | 16.0020mm |
| Serie | 95 Series |
| Wanddikte | 0.140in |
| Wand Type | Tapered |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564008497 |
| Afbeelding Info | These images are representative |