| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | USA |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build on Demand |
| GTIN | 00193564006073 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 28,00mm |
| Lengte verpakking | 69,00mm |
| Gewicht verpakking | 108.00g |
| Verpakking Breedte | 23,00mm |