
€14.51
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Axiale hoogte | 2.0mm |
| Boring - Werkelijk | 3.701in |
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 94.00mm |
| Coating | Chrome |
| Type materiaal | Carbon Steel |
| Radiale breedte | 0.118in |
| Vorm | Flexvent |
| pa_type | CUF |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |