
€41.50
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.135in |
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 105.02mm |
| Coating | Nitrite |
| Land van herkomst | USA |
| Type materiaal | Stainless Steel |
| Radiale breedte | 0.130in |
| Vorm | Flexvent |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build on Demand |