| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | USA |
| Type materiaal | Chrome Silicon |
| Maximale pin diameter | 1.270in |
| Maximale pin diameter Alt | 186182mm |
| Minimum pin diameter | 0.733in |
| Minimum pin diameter Alt | 183642mm |
| Dikte | 0.723in |
| pa_type | Wire Lock |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| GTIN | 00193564006448 |
| Afbeelding Info | These images are representative |