
€1,120.73
| Gewicht | 0.142 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 69.00mm |
| Boring - Overmaat | +2.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.1:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 635cc |
| Type rok | FSR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564221155 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 141,00mm |
| Lengte verpakking | 277,00mm |
| Gewicht verpakking | 1100.00g |
| Verpakking Breedte | 147,00mm |