| Gewicht | 0.351 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 37.10mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.2:1 |
| Dekruimte | 0.75-mm |
| Volume koepel | -3.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3209 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564044648 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 182,00mm |
| Lengte verpakking | 339,00mm |
| Gewicht verpakking | 3982.00g |
| Verpakking Breedte | 329,00mm |