| Gewicht | 0.294 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 29.60mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.1:1 |
| Volume koepel | -12.2cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3268 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564005366 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 138,00mm |
| Lengte verpakking | 276,00mm |
| Gewicht verpakking | 1972.00g |
| Verpakking Breedte | 152,00mm |