| Gewicht | 0.297 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.50mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 29.60mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.3:1 |
| Volume koepel | -3.7cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3250 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564044846 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 138,00mm |
| Lengte verpakking | 266,00mm |
| Gewicht verpakking | 1996.00g |
| Verpakking Breedte | 148,00mm |