| Gewicht | 0.285 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.50mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 30.60mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Volume koepel | -15.1cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3250 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564044693 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 139,00mm |
| Lengte verpakking | 267,00mm |
| Gewicht verpakking | 1904.00g |
| Verpakking Breedte | 148,00mm |