| Gewicht | 0.286 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 32.80mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Volume koepel | -9.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3228 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564044945 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 138,00mm |
| Lengte verpakking | 271,00mm |
| Gewicht verpakking | 1962.00g |
| Verpakking Breedte | 148,00mm |