| Gewicht | 0.338 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 32.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | -11.6cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3445 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564036735 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |