| Gewicht | 0.473 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 100.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 42.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Volume koepel | -10.8cc |
| Zuigerpen Diameter | 26.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3937 |
| Beroerte | 95.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564032119 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |