| Gewicht | 0.318 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 35.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Volume koepel | -6.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3386 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564031907 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 139,00mm |
| Lengte verpakking | 280,00mm |
| Gewicht verpakking | 2080.00g |
| Verpakking Breedte | 148,00mm |