| Boring - Werkelijk | 87.00mm |
|---|---|
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 33.80mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Dekruimte | 1.20-mm |
| Volume koepel | -15.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3425 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564031921 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |