| Boring - Werkelijk | 86.50mm |
|---|---|
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 33.80mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Dekruimte | 1.20-mm |
| Volume koepel | -14.4cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3405 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564031938 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 141,00mm |
| Lengte verpakking | 269,00mm |
| Gewicht verpakking | 2188.00g |
| Verpakking Breedte | 297,00mm |