| Boring - Werkelijk | 81.00mm |
|---|---|
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 30.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 |
| Dekruimte | 0.76-mm |
| Volume koepel | 3.2cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3189 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564030283 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 140,00mm |
| Lengte verpakking | 264,00mm |
| Gewicht verpakking | 1846.00g |
| Verpakking Breedte | 243,00mm |