| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87mm |
| Boring - Overmaat | 1mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Volume koepel | -4.5cc |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Zuigerpen Diameter | 22mm |
| Ringset inbegrepen | UX1006-3405 |
| Merk | JE |