| Gewicht | 0.338 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 98.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 996cc |
| Type rok | FSR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564220189 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 140,00mm |
| Lengte verpakking | 273,00mm |
| Gewicht verpakking | 1246.00g |
| Verpakking Breedte | 149,00mm |