
€1,009.76
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564217226 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Boring - Standaard | 78.00mm |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +3.0 |
| Diameter zuigerpengat | 20.00mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 12111-48B04-0F0 |
| Piston Ring Part # | JE-XC7800 |
| Piston Pin Part # | JE-787-2250-11-93C |
| Circlip Part # | JE-787-050-MW |