
€1,096.61
| Gewicht | 0.237 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.00mm |
| Boring - Overmaat | +4.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 14.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1476cc |
| Type rok | FSR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564220066 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 174,00mm |
| Lengte verpakking | 305,00mm |
| Gewicht verpakking | 1612.00g |
| Verpakking Breedte | 226,00mm |