
€801.21
| Gewicht | 0.232 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 78.00mm |
| Boring - Overmaat | +6.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1260cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564217219 |
| Afbeelding Info | These images are representative |