
€490.53
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564220493 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 139,00mm |
| Lengte verpakking | 276,00mm |
| Gewicht verpakking | 896.00g |
| Verpakking Breedte | 149,00mm |
| Boring - Standaard | 81.00mm |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.5 |
| Diameter zuigerpengat | 20.00mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 12111-20F00-0F0 |
| Piston Ring Part # | JE-XC8300 |
| Piston Pin Part # | JE-787-2050-10-93C |
| Circlip Part # | JE-787-050-MW |