| Gewicht | 0.41 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 99.75mm |
| Boring - Overmaat | 0.25mm |
| Compressie Hoogte | 30.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | 0.30-mm |
| Volume koepel | -16.9cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG4904-3927 |
| Beroerte | 79.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564005205 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 140,00mm |
| Lengte verpakking | 268,00mm |
| Gewicht verpakking | 2528.00g |
| Verpakking Breedte | 150,00mm |