| Gewicht | 0.414 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 97.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 32.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | 0.25-mm |
| Volume koepel | -15.4cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | XH9750 |
| Lengte stang | 130.50mm |
| Beroerte | 75.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564045461 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are actual |