| Gewicht | 0.424 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 99.50mm |
| Boring - Overmaat | STDmm |
| Compressie Hoogte | 30.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.30-mm |
| Volume koepel | -7.00cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG4904-3917 |
| Beroerte | 79.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564045430 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 139,00mm |
| Lengte verpakking | 272,00mm |
| Gewicht verpakking | 2646.00g |
| Verpakking Breedte | 148,00mm |