| Gewicht | 0.416 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 100.00mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 30.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | 0.30-mm |
| Volume koepel | -26.4cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JC4404-3938 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564005663 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |