| Gewicht | 0.383 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 92.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 32.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.31-mm |
| Volume koepel | -3.80cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | UX1004-3642 |
| Beroerte | 75.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564036865 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 140,00mm |
| Lengte verpakking | 276,00mm |
| Gewicht verpakking | 2516.00g |
| Verpakking Breedte | 150,00mm |