
€765.06
| Gewicht | 0.413 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 100.50mm |
| Boring - Overmaat | +.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1508cc |
| Type rok | FSR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564219817 |
| Afbeelding Info | These images are representative |