
€765.06
| Weight | 0.413 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 100.50mm |
| Bore - Oversize | +.50mm |
| Compression Ratio - Actual | 9.5:1 |
| Country of Origin | USA |
| Displacement | 1508cc |
| Skirt Type | FSR |
| Brand | JE |
| GTIN | 00193564219817 |
| Image Info | These images are representative |