| Boring - Werkelijk | 84.50mm |
|---|---|
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 27.60mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | -3.7cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | XC8450 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564046758 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |