| Gewicht | 0.439 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 98.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 32.80mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.0:1 |
| Volume koepel | 17.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | J612U6-3858 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564215598 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |