| Gewicht | 0.382 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.00mm |
| Boring - Overmaat | STDmm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 33.90mm |
| Volume koepel | 33.5cc |
| GTIN | 00193564001795 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 179,00mm |
| Lengte verpakking | 338,00mm |
| Gewicht verpakking | 4192.00g |
| Verpakking Breedte | 331,00mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3307 |
| Merk | JE |