| Gewicht | 0.31 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 30.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Dekruimte | 0.27mm |
| Volume koepel | -2.7cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3405 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564029911 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 138,00mm |
| Lengte verpakking | 272,00mm |
| Gewicht verpakking | 2010.00g |
| Verpakking Breedte | 150,00mm |