| Gewicht | 0.306 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 30.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Dekruimte | 0.27mm |
| Volume koepel | -2.2cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3386 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564034861 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 140,00mm |
| Lengte verpakking | 270,00mm |
| Gewicht verpakking | 2018.00g |
| Verpakking Breedte | 151,00mm |