
€1,076.75
| Gewicht | 0.275 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 79.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Boring - Standaard | 79.00mm |
| Compressie Hoogte | 28.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | -5.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 19.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3110 |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Hoogte verpakking | 139,00mm |
| Lengte verpakking | 267,00mm |
| Gewicht verpakking | 1838.00g |
| Verpakking Breedte | 150,00mm |