| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.25mm |
| Boring - Overmaat | 0.25mm |
| Compressie Hoogte | 31.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | 0.15-mm |
| Volume koepel | 15.3cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3396 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564042606 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |