| Gewicht | 0.317 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 31.83mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Dekruimte | 0.17-mm |
| Volume koepel | -3.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3425 |
| Beroerte | 86.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564040404 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |