| Gewicht | 0.317 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 34.72mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | 0.28-mm |
| Volume koepel | -13.2cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG2704-3366 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564046451 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 138,00mm |
| Lengte verpakking | 383,00mm |
| Gewicht verpakking | 2038.00g |
| Verpakking Breedte | 151,00mm |