| Gewicht | 0.316 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 34.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1/9.0:1 |
| Dekruimte | 0.30-mm |
| Volume koepel | -13.3cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG2704-3366 |
| Lengte stang | 150.00mm |
| Beroerte | 88.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564215093 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 141,00mm |
| Lengte verpakking | 278,00mm |
| Gewicht verpakking | 2076.00g |
| Verpakking Breedte | 148,00mm |