| Boring - Werkelijk | 87.00mm |
|---|---|
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 34.72mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | 0.28-mm |
| Volume koepel | -24.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3425 |
| Beroerte | 100.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564037305 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |