| Gewicht | 0.485 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.240in |
| Boring - Werkelijk | 4.185in |
| Boring - Overmaat | .060 LS7in |
| Compressie Hoogte | 1.304in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.2:1 @ 70cc |
| Cilinderkop | GM LS1 15 DEG |
| Verplaatsing | 399ci |
| Volume koepel | 6.7cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | JG3108-4185-3 |
| Lengte stang | 6.125in |
| Beroerte | 3.622in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564039316 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |