
€1,096.61
| Gewicht | 0.247 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.00mm |
| Boring - Overmaat | +2.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 14.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1417cc |
| Type rok | FSR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564219022 |
| Afbeelding Info | These images are representative |