
€513.78
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564218490 |
| Hoogte verpakking | 146,00mm |
| Lengte verpakking | 168,00mm |
| Gewicht verpakking | 618.00g |
| Verpakking Breedte | 147,00mm |
| Boring - Standaard | 62.00mm |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +0.9 |
| Diameter zuigerpengat | 16.00mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13001-0091 |
| Piston Ring Part # | JE-XA6200 |
| Piston Pin Part # | JE-630-1750-12-93C |
| Circlip Part # | JE-630-050-MW |
| Type gebouw | Build on Demand |