
€524.05
| Gewicht | 0.254 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 749cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564028648 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 138,00mm |
| Lengte verpakking | 289,00mm |
| Gewicht verpakking | 1040.00g |
| Verpakking Breedte | 147,00mm |