
€493.01
| Gewicht | 0.309 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 90.00mm |
| Boring - Overmaat | +.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1327cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564026446 |
| Afbeelding Info | These images are representative |