| Gewicht | 0.319 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 29.87mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.25:1 |
| Dekruimte | 0.13mm |
| Volume koepel | -8.1cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3445 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564033444 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |