| Gewicht | 0.36 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 32.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | -0.60cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1204-3405 |
| Beroerte | 85.90mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564035974 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 141,00mm |
| Lengte verpakking | 267,00mm |
| Gewicht verpakking | 2376.00g |
| Verpakking Breedte | 266,00mm |