| Gewicht | 0.32 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Dekruimte | 1.00mm |
| Volume koepel | 5.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3425 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564043009 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 142,00mm |
| Lengte verpakking | 266,00mm |
| Gewicht verpakking | 2128.00g |
| Verpakking Breedte | 150,00mm |